Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kabanosy

48,90 
Kabanosy napychane są przyprawionym mięsem wieprzowym w jelito baranie, wędzone w tradycyjnej wędzarni dymem z olchy. Jedyne stosowane przy ich wyrobie przyprawy to czarny pieprz, papryka i majeranek. Kolejny etap po wędzeniu to podsuszanie kabanosów na wygaszonej wędzarni przez 6 godzin, ale jeśli wolicie Państwo kabanosy wysuszone na przysłowiowy wiór - wystarczy pozostawić je na noc pod okapem w kuchni. Polecamy jako przekąskę do piwa, jak również jako urozmaicenie codziennej diety. Przecież zdrowe - bo swojskie ;)

Kiełbasa krakowska

41,50 
Tradycyjnie wędzona i podsuszana na wygaszonej wędzarni kiełbaska krakowska. Mało soczysta, ścisła w konsystencji- z dodatkiem szynki wieprzowej. Mocne „związanie” powoduje, że można ją kroić w bardzo cienkie plasterki. Wyjątkowa wędzonka, która zyskała przychylność również naszych najmłodszych konsumentów ? Cena dotyczy: 1kg wyrobu Średnia waga: 0,9 – 1,2 kg

Kiełbasa krakowska drobiowa

41,50 
Tradycyjnie wędzona i podsuszana na wygaszonej wędzarni kiełbaska krakowska Mało soczysta, ścisła w konsystencji- z dodatkiem mięsa drobiowego. Mocne „związanie” powoduje, że można ją kroić w bardzo cienkie plasterki. Wyjątkowa wędzonka, która zyskała przychylność również naszych najmłodszych konsumentów ? Cena dotyczy: 1kg wyrobu Średnia waga: 0,9 – 1,2 kg

Kiełbasa Mariana z indykiem

41,00 
Kiełbasa wieprzowa z dodatkiem fileta z kurczaka i fileta z indyka. Nasz flagowy produkt.

Kiełbasa ogniskowa

35,50 
Nie tylko na ruszt, czy ognisko, choć w tej funkcji spełnia się wyśmienicie. Doskonała również do zgrzania oraz jako dodatek do jajecznicy. Wykorzystane w procesie peklowania przyprawy to majeranek, papryka, sól i odrobina pieprzu dla ostrości. Kiełbaska wędzona jest gorącym dymem z olchy, parzona i obsuszana. przez 12 godzin na wygaszonej wędzarni.

Kiełbasa palcówka dojrzewająca

42,00 
Regionalna podlaska specjalność – kiełbasa palcówka, podsuszana dojrzewająca. Porównywana przez niektórych do kiełbasy polskiej. My jednak odkrywamy Państwu inne jej walory, które zdecydowanie czynią ją smaczniejszą ? Kiełbasa palcówka doprawiana jest gorczycą, solą i pieprzem, z ledwie wyczuwalną nutą czosnku- co czyni ją niepowtarzalną. Podsuszona pod kuchennym okapem lub w piwniczce- wraz z upływem czasu wzmacnia swój smak i aromat. Polecamy – szczególnie amatorom kiełbasa dojrzewających.

Kiełbasa palcówka wędzona

39,00 
Regionalna podlaska specjalność – kiełbasa palcówka, podsuszana wędzona zimnym olchowym dymem. Porównywana przez niektórych do kiełbasy polskiej. My jednak odkrywamy Państwu inne jej walory, które zdecydowanie czynią ją smaczniejszą ? Kiełbasa palcówka doprawiana jest gorczycą, solą i pieprzem, z ledwie wyczuwalną nutą czosnku- co czyni ją niepowtarzalną. Podsuszona pod kuchennym okapem lub w piwniczce- wraz z upływem czasu wzmacnia swój smak i aromat. Odparzona- staje się doskonałą przekąską śniadaniową. Polecamy – szczególnie amatorom wędzonek surowych.

Kiełbasa swojska

42,00 
Kiełbasa swojska ekstra, napychana w jelito wieprzowe krojonym w kostkę mięsem z szynki, nieparzona, mocno wędzona. Użyte do farszu przyprawy naturalne: majeranek, czosnek, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, ostra papryka. Kiełbasa wędzona, nieparzona !! Podana cena jest ceną za 1kg

Kiełbasa wiejska

36,00 
Smaczna, chuda kiełbaska, wędzona w krótkich pętkach – z dużą zawartością szynki wieprzowej. Kiełbasa wiejska napychana jest w naturalne jelito wieprzowe, peklowana przez dwa dni, następnie taki sam czas wędzona zimnym dymem z drzewa olchowego. Oprócz mięsa wieprzowego i tradycyjnych przypraw jak pieprz i papryka- nie znajdziecie Państwo w kiełbasie wiejskiej nic więcej czego być w niej nie powinno. Kiełbasę spożywać można bezpośrednio, jak również krótko odparzyć we wrzątku- co czyni ją mniej surową.

Kiełbasa żywiecka

40,50 
Tradycyjnie wędzona i podsuszana na wygaszonej wędzarni kiełbaska żywiecka. Mało soczysta, ścisła w konsystencji- z dodatkiem szynki wieprzowej. Mocne „związanie” powoduje, że można ją kroić w bardzo cienkie plasterki. Wyjątkowa wędzonka, która zyskała przychylność również naszych najmłodszych konsumentów ? Cena dotyczy: 1kg wyrobu Średnia waga: 0,9 – 1,2 kg

Mielonka wieprzowa

39,50 
Mielonka tradycyjna, jak za dawnych lat. Bez konserwantów i „polepszaczy”. W składzie mięso wieprzowe, sól i naturalne przyprawy (czosnek, pieprz, sól, papryka). Jednostka sprzedaży 1szt, podana cena jest ceną za 1kg wyrobu gotowego średnia waga 0,9- 1,2kg.